Програми лікарні
Архів новин
<<< Березень
2019
>>>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Громадянам
Інтернет-ресурси
Погода у місті

Інформатизація охорони здоров'я


Політика щодо інформатизації системи охорони здоров'я, а також впровадження новітніх інформаційних технологій спрямована на ліквідацію відставання в цій сфері і прискорення входження в інформаційний простір з метою підняття на сучасний рівень управління охороною здоров'я практичної медицини, медичної освіти і науки.

Метою запровадження сучасних технологій є поліпшення якості медичних послуг населенню та сприяння професійному розвитку працівників галузі охорони здоров'я.

В КНП "ХМКЛ ім. О.С.Лучанського" працюють програми "модульного" типу "Профілактичне відділення" "Дільнична служба"-АРМ "Сімейного лікаря”-”Реєстратура" "Жіноча консультація. Облік вагітних" "Флюорографічне обстеження" "Статистичний облік" "Імунізація дитячого населення".

Впровадження «модульних» програм дає можливість вводити їх в експлуатацію по черзі, вирішуючи найбільш болючі проблеми, а потім об`єднувати програми, модифікувати в залежності від потреби, при цьому не втрачаючи накопичений об`єм інформації.

1. Сімейна медицина - всі робочі місця лікарів сімейної медицини оснащені АРМом сімейного лікаря. Інформація щодо кожної особи містить - загальні данні, відомості щодо щеплень та флюорографії, онкоогляд, належність до групи ризику, стаціонарні лікування, інвалідність, належність до пільгових категорій. Робота з пацієнтами починається з Електронної реєстратури де формується талон на прийом з обов`язковим нагадуванням щодо терміну онкоогляду та наступної флюорографії. З травня 2011 року працює “Інтернет реєстратура”. Робота в мережі «он-лайн» дозволяє проводити безпосередній контроль роботи кожної дільниці та кожного працівника.

2. Профвідділення. Робота відділення профілактичних оглядів здійснюється на підставі діючих наказів МОЗ України про профілактичні огляди працюючих у шкідливих умовах праці, декретованого контингенту, водіїв, Дозвільної системи та ін. комісій. Адміністрація профвідділення проводить формування та друк договорів, рахунків для оплати підприємствами по перерахунку, актів виконаних робіт, податкових накладних. Це робить прозорим роботу профвідділення та спрощує звітність перед контролюючими організаціями (приклад діючої моделі для страхової медицини)

3. "Облік вагітних" - програма дає можливість аналізувати і порівнювати поточну вагітність з плином попередніх вагітностей жінки. На підставі сформованого плану обстежень ведеться постійний контроль.

4. Автоматизована система обліку флюорографії дозволяє швидко вводити формалізовані результати флюорографічного обстеження, вести облік патології за нозологічними формами, автоматично формувати звітність та проводити планування обсягів флюорографічного обстеження на підставі діючих наказів МОЗ України. Після введення в експлуатацію цифрових флюорографів програма була адаптована для роботи з ними. Використання мережевих технологій та Інтернету дає можливість отримувати не тільки інформацію щодо результатів флюорообстеження, а також саме цифрове зображення.

5. Статистика. Програма включає:
I. Диспансеризація населення, захворюваність.
II. Статистика стаціонару.
III. Денний стаціонар.
IV. Статистика по померлим.
V. Відвідуваність поліклініки.
VI. Статистика дитячої поліклініки. Відвідуваність дитячої поліклініки. Відвідуваність “клініки дружньої до молоді”

6. Дитяча поліклініка. Проводиться облік щеплень з формуванням картотеки та автоматичним внесенням змін до календаря щеплень у разі індивідуальних особливостей проведення щеплень у конкретної дитини.

Забезпечено мережевий зв`язок з поліклініками, що дає можливість в режимі «on line» отримувати інформацію про роботу віддаленого підрозділу.

Інтелектуальна підтримка, чіткий розподіл відповідальності, регулярна порівняльна оцінка, можливість одержувати вичерпну інформацію не залучаючи й не відволікаючи виконавців, можливість стежити за раціональною витратою медичних ресурсів - все це дозволяє працювати ефективно, домагатися поліпшення кінцевих результатів — забезпечення своєчасності й кваліфікованості надання медичної допомоги на відповідному рівні.

Апаратна реалізація: дата центр – сервер БД, сервер управління мережею, сервер додатків.


Оголошення
Випадковий альбом
Лікарня у цифрах
Станом на січень 2019 року основні показники роботи медичного закладу такі:

Демографічні показники станом на початок року становлять: народжуваність – 9,2 ; смертність - показник уточнюється; малюкова смертність – 4,07%о ( обласний показник – 7,5%о).
Поліклініку відвідало 1058977 осіб.
Виконано 50550 флюорообстежень, план обстежень на флюорографі виконано відповідно на 102%.

У стаціонарних відділеннях медичного закладу за звітний період проліковано 14507 осіб, в тому числі прийнято пологів - 777.
План ліжко-днів виконано на рівні 100,51%.