Діяльність лікарні
Архів новин
<<< Березень
2019
>>>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Громадянам
Інтернет-ресурси
Погода у місті

Профспілковий комітет


Профспілкова організація КЗ «ХМКЛ ім.О.С.Лучанського» розпочала свою діяльність ще у 1954 році, коли був зведений перший стаціонар по вулиці Старостіна, 18. Протягом багатьох років комітетом керували висококваліфіковані працівники галузі охорони здоров`я, люди, які були активними організаторами, професійними керівниками, ініціаторами багатьох заходів, які сприяли розвитку профспілки лікарні. Цю естафету у 2000 році прийняла лікар-кардіолог - Чуєнко С.М., яка до теперішнього часу підтримує та ініціює колектив лікарні, зберігаючи традиції у розвитку сучасної профспілкової організації.

Головний напрям у роботі профспілкового комітету – захист соціально-економічних гарантій та трудових прав колективу, створення сприятливих умов праці та активне суспільне життя лікарні.

За ініціативи голови профспілкового комітету колектив лікарні активно бере участь у культурно-масових заходах, спартакіадах.

Доказом цього є неодноразові перемоги на Всеукраїнських та Обласних конкурсах художньої самодіяльності працівників охорони здоров`я у номінаціях «Вокал», призові місця з футболу, гри в шашки та шахмати на обласних спартакіадах.

З особливою турботою профспілка, разом з радою ветеранів, проявляє свою увагу до ветеранів праці та до ветеранів війни, які працювали у нашій лікарні. Кожного року їх вітають з днем перемоги та міжнародним днем медсестри.

Святкування урочистих заходів, які проводяться у закладі, завжди проходять у сприятливій та привітній атмосфері, яку дарують співробітники демонструючи свої таланти. Звичайно, за сприяння профспілкового комітету кращі співробітники отримують грамоти та грошові нагороди.

Профспілковий комітет разом з асоціацією медсестер приймає активну участь в організації волонтерського руху, в наданні матеріальної допомоги військовослужбовцям в зоні АТО.

Кожен рік до дня захисту дітей проводиться благодійна акція «Від серця до серця», кошти від якої надходять на допомогу онкохворим дітям в Міський Центр реабілітації дітей з онкологічними захворюваннями при клінічній лікарні.

Трудові будні профспілкового комітету наповнені плідною працею, активним рухом вперед, що сприяє організації лікувально-діагностичного процесу та суспільного життя лікарні.


Оголошення
Випадковий альбом
Лікарня у цифрах
Станом на січень 2019 року основні показники роботи медичного закладу такі:

Демографічні показники станом на початок року становлять: народжуваність – 9,2 ; смертність - показник уточнюється; малюкова смертність – 4,07%о ( обласний показник – 7,5%о).
Поліклініку відвідало 1058977 осіб.
Виконано 50550 флюорообстежень, план обстежень на флюорографі виконано відповідно на 102%.

У стаціонарних відділеннях медичного закладу за звітний період проліковано 14507 осіб, в тому числі прийнято пологів - 777.
План ліжко-днів виконано на рівні 100,51%.