Діяльність лікарні
Архів новин
<<< Березень
2019
>>>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Громадянам
Інтернет-ресурси
Погода у місті

Сучасне медсестринство


На розвиток сучасного медсестринства у лікарні додається багато зусиль. Сестринська справа – складова частина системи охорони здоров я, яка володіє значними кадровими ресурсами та реальними потенційними можливостями для задоволення потреб населення в доступності медичної допомоги. Процес реформування медсестринства на сучасне – це інноваційна технологія для медсестер і лікарів нашого закладу. Перед практичним впровадженням сестринського процесу була проведена маштабна робота – інформаційна, методична та теоретична. З 2005 року відкрили навчально-методичний центр, діяльність якого була направлена на розробку алгоритмів та методичних рекомендацій на усі види сестринської діяльності. У 2010 році наказом головного лікаря була створена координаційна рада з питань подальшої розробки та впровадження медсестринських інноваційних технологій. У лікарні функціонує учбово-тренувальний центр оснащений фантомами, муляжами, посібниками, методичними рекомендаціями догляду за пацієнтом, створена компьютерна база.

Основним координуючим органом у роботі з молодшими медичними спеціалістами є Рада медичних сестер, які сприяють розвитку та удосконаленню сестринської справи, серед яких:
1. аналіз та моніторинг стану якості сестринського догляду у структурних підрозділах лікарні;
2. консолідація професійних зусиль щодо медичного обслуговування населення;
3. ведення роботи щодо забезпечення підвищення кваліфікації і професійних навичок персоналу;
4. забезпечення високого рівня медичної інформації;
5. ведення санітарно-просвітницької і профілактичної роботи;
6. створення сестринських стандартів, які спрямовують сестринський догляд у потрібне русло та допомагають оцінити результат діяльності;
7. формування нового рівня професійності, загальної культури, творчої ініціативи та правових знань.

У закладі сформована та впроваджена система постійного навчання та підвищення рівня знань у сестринській справі. Кожного місяця згідно плану проводяться загальнолікарняні науково-практичні конференції з використанням презентацій, заняття з молодими спеціалістами, майстер-класи. Все це здійснюється завдяки досвіду та професійності медсестер. Зараз у лікарні працюють 30 медсестер-бакалаврів, 25 медсестер з вищою освітою, що надає неоціненний вклад у професійний розвиток спеціалістів з медичною освітою.

Нині в нашій країні професія медичної сестри набуває нових висот, нового розвитку. Саме для розвитку загалом і для підняття престижу професій проводять конкурси професійної майстерності. У 2016 році відбувся X Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-професіонал-2016» у якому участь взяла медсестра нашої лікарні - Пруднікова Олена і увійшла в п`ятірку лідерів та отримала «Диплом Лауреата» конкурсу.

Участь у Всеукраїнському проекті «Чиста лікарня- безпечна для пацієнта» дала змогу показати рівень підготовки у направленні профілактики професійних захворювань та попередження внутрішньолікарняної інфекції. По результатам аудиту на сьогоднішній день підтвердили відповідність високим стандіртам гігієни 16 відділень лікарні.

Сучасна медична сестра – це висококваліфікований спеціаліст, професіонал. Це людина з широким світоглядом, що добре орієнтується не тільки у своїй справі, але і проблемах охорони здоров я і соціальній сфері вцілому. Зроблено багато, однак головне – попереду. Ми відкриті для нових ідей, проектів, тож крокуємо далі.....


Оголошення
Випадковий альбом
Лікарня у цифрах
Станом на січень 2019 року основні показники роботи медичного закладу такі:

Демографічні показники станом на початок року становлять: народжуваність – 9,2 ; смертність - показник уточнюється; малюкова смертність – 4,07%о ( обласний показник – 7,5%о).
Поліклініку відвідало 1058977 осіб.
Виконано 50550 флюорообстежень, план обстежень на флюорографі виконано відповідно на 102%.

У стаціонарних відділеннях медичного закладу за звітний період проліковано 14507 осіб, в тому числі прийнято пологів - 777.
План ліжко-днів виконано на рівні 100,51%.