У КНП «ХМКЛ ім..О.С.Лучанського» введено посилені карантинні заходи щодо запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції. На час дії карантину заборонено відвідування пацієнтів, які знаходяться у стаціонарі, близькими та рідними, облаштовані місця для прийому передач, де попередньо проводиться дезинфекція зовнішніх пакетів. Час прийому передач з 07.00-09.00 та з 16.00-18.00!

У поліклініці організовано пост, де чергові медичні працівники регулюють потік відвідувачів, як до сімейних лікарів так, і лікарів інших спеціальностей. При цьому проводять бесіду з пацієнтом та вимірюють температуру тіла.

У лікарні створені мобільні бригади, які виїздять на виклик до хворих з підозрою на COVID-19. Медичні працівники обстежують пацієнтів за допомогою швидкого тесту та проводять забір зразків біологічного матеріалу на ПЛР, який відправляють до лабораторії Херсонського обласного лабораторного центру для підтвердження діагнозу. Кожна бригада забезпечена засобами індивідуального захисту згідно рекомендації щодо організації роботи системи ЕМД за умов спалаху COVID-19 та усім необхідним приладдям для взяття та доставки матеріалу, дезинфекції та утилізації ЗІЗ.

Виїзд бригади здійснюється по направленню сімейного лікаря, який підозрює COVID-19 та для постановки остаточного діагнозу.

Ми працюємо заради Вас – залишайтеся вдома заради нас!