Фізіотерапевтичне відділення обслуговує пацієнтів стаціонару лікарні. Першим завідуючим цим підрозділом був Ботвін В.П., а старшою медсестрою Петікова Т.Ф., які започаткували багато нових методик лікування, що діють і дотепер.

З 2010 року відділення очолює районний фізіотерапевт, лікар вищої категорії Вовк Л.Є, а старшою медсестрою 2014 року було призначено Пруднікову О.Ю.

Для підвищення продуктивності лікування у відділенні фізіотерапії постійно впроваджують нові методики лікування. Тут налічується понад 40 апаратів, серед яких апарати виробництва Німеччини – «Radarmed», «Microzimmer», «Thermozimmer», «Vitaplus», з допомогою яких втілюються на практиці сучасні методики лікування.

У фізіотерапевтичному відділенні функціонують наступні кабінети:
1. Високої частоти, де виконуються процедури магнітотерапії, УВЧ та СВЧ-терапія;
2. кабінет гальванізації та світлолікування, в яких застосовують процедури електрофорезу, іонофорезу, електросну, УФО-терапія та Біоптрон;
3. кабінет імпульсних струменів, де проводять стимуляцію при сечо-кам`яній хворобі, гінекологічній патології та знеболення діадинамотерапією;
4. кабінет масажу на 4 масажних кушетки та кабінет лікувальної фізкультури, що забезпечує можливість надання кваліфікованої допомоги усім пацієнтам стаціонару.

Усі апарати розміщені по основному діючому фізичному фактору, що гарантує абсолютну безпеку в процесі роботи з обладненням.

Усі співробітники фізіотерапевтичного відділення є досвідченими, висококваліфікованими фахівцями своєї професії, які беруть активну участь у громадському, суспільному, а також культурному житті не лише лікарні, міста Херсона та області, але й представляють таврійський край на заходах всеукраїнського рівня.

Кожного року відділення приймає понад 7 тисяч відвідувачів, яких забезпечують індивідуальним підходом у лікуванні.

Тел. пост 318-268