Приймальне відділення багатопрофільного стаціонару — складний підрозділ зі своїми специфічними завданнями і структурою. У результаті того, що лікарня виконує функції чергової лікарні по наданню невідкладної допомоги жителям міста, приймальне відділення працює в напруженному цілодобовому режимі.

Відділення приймає за рік 23-24 тисячі пацієнтів, які доставлені каретою швидкої медичної допомоги, направлені поліклінікою або звернулись самостійно.

Від оперативності і злагодженості роботи колективу відділення залежить не тільки функціювання лікарні вцілому, а й здоров я та життя пацієнтів. У приймальному відділенні цілодобово чергує бригада з 15 висококваліфікованих лікарів, які надають невідкладну допомогу пацієнтам з травмами грудної клітини, черевної порожнини, гострими хірургічними захворюваннями, гострими гінекологічними захворюваннями, гострими урологічними захворюваннями, пацієнтам з інфарктом міокарда. Медичний персонал приймального відділення володіє всіма маніпуляціями, необхідними для діагностики і надання екстреної допомоги.

У відділенні здійснюється:


1. Реєстрація пацієнтів, які поступають у стаціонарні відділення лікарні.
2. Розподіл хворих на два потоки: планові і ургентні.
3. Огляд лікаря і проведення основних діагностичних досліджень.
4. Організація невідкладних консультацій кваліфікованими спеціалістами відділень.
5. Обстеження хворих з використанням лабораторних і інструментальних методик.
6. Надання невідкладної медичної допомоги.

Відділення укомплектовано апаратурою, необхідною для надання невідкладної медичної допомоги, первинної діагностики, зокрема для проведення: лабораторних, рентгенологічних, ультразвукових, функціональних досліджень та малою операційною.

Лікарський колектив відділення — це відповідальні та кваліфіковані фахівці Скрипцова Л.А., Гурнак І.Г., Гальченко М.П.

Діяльність медичних сестер координує старша медсестра, бакалавр сестринської справи — Барська Л.М. Першим завідувачем приймального відділенням з 1964 року працювала Вірліч І.М, з 1987 р. Кукоба О.О., Димченко В.Г. З 1998 року по теперішній час очолює відділення кваліфікований фахівець, лікар першої категорії — Омельченко Світлана Василівна.

Телефон відділення (0552) 35-41-52