До відділень хірургічного профілю лікарні відноситься відділення ортопедії. Це одне з останніх стаціонарних відділень, створених на базі лікарні, відкрите в 2002 році на 20 ліжок.

З 2009 року і по теперішній час відділенням керує — Майстренко С.В , лікар-ортопед вищої категорії та старша медсестра вищої категорії — Шабанова Л.М.

Відділення оснащене необхідною сучасною апаратурою для надання кваліфікованої ортопедичної допомоги на сучасному рівні. З 2003 року проводяться артроскопічні операції при захворюваннях та пошкодженнях колінного суглоба. Так само проводиться оперативне лікування при зовнішньому викривленні 1-го пальця стопи, деформаціях інших пальців, при вивихах плеча, застарілих і свіжих пошкодженнях сухожиль кінцівок, доброякісних пухлинах м’яких тканин. Впроваджена методика холодноплазменної хірургії, пластики задньої хрестоподібної зв’язки. Виконується шкірна та кісткова пластика.

Щорічно у відділенні отримують лікування понад 400 хворих, проводиться 350-370 операцій. Молодий колектив відділення, разом з ентузіастом своєї справи завідуючим відділенням Майстренко С.В., постійно прагне до впровадження нового у лікуванні хворих.

Тел.пост — 318-490