Відділення пульмотерапії було відкрито у 1971 році. З 2009 року і по теперішній час відділенням керує лікар-терапевт вищої категорії — Гуляєва Людмила Володимирівна.

Відділення функціонує на 30 ліжок: 15 – пульмонологічного профілю, 15 – терапевтичного, де створені сприятливі умови для перебування хворих, оснащене необхідною апаратурою та медичним приладдям, що дозволяє організувати лікувально-діагностичний процес на сучасному рівні та надавати допомогу та лікування хворих з патологією органів дихання, серцево-судинної системи, алергіями та іншими захворюваннями внутрішніх органів.

У відділенні працює лікар – бронхолог-ендоскопіст першої категорії — Скалозуб Ірина Василівна.

Роботою молодших медичних спеціаліста з медичною освітою керує Кучернюк Олена Миколаївна — старша медсестра вищої категорії

У відділенні використовуються діагностичні та інструментальні методи обстеження: загально — клінічні, лабораторні, ЕКГ, УЗО органів черевної та грудної порожнини, ендоскопічні методи (ФБС). Освоєно та застосовуються у відділенні такі методики: плевральні пункції, ендоплевральне введеня ліків; небулайзерна терапія; ендобронхіальні санації.

Тел. кабінету завідуючої:(0552) 318-464
Тел. ординаторської: (0552) 318-273

Пост медичної сестри: (0552) 318-272