Пологовий будинок

«Создание и рождение новой жизни – удивительное, полное любви и нежности время. Почувствовать внутри себя маленького человечка, ощутить его первые шевеления, беречь еще до появления на свет, ждать встречи, прижать к себе в День Рождения…День Рождения Вашего ребенка! Этот День придет в Вашу семью и подарит самое простое человеческое счастье!»

Пологове відділення — серце нашого акушерського стаціонару, де працює висококваліфікований колектив справжніх професіоналів – лікарів, акушерок та молодших медсестер.

Відділення очолює лікар-акушер-гінеколог вищої категорії, заслужений лікар України – Качан Сергій Анатолійович.

Чергування у відділенні забезпечують лікарі тільки першої та вищої категорії з акушерства та генекології.

Шумілова Алефтина Іванівна.,

Рупишев Павло Юрійович.,

Лисенко Олександр Олександрович.

Бондаренко Тетяна Іванівна.,

Малова Тетяна Олександрівна.,

Кришталь Володимир Олегович.

Верещак Тетяна Володимирівна.,

Імшеницька Людмила Василівна.

Аксьонова Світлана Юріївна

Семилетова Олена Вікторівна

Пологове відділення входить до складу міської багатопрофільної лікарні, що дозволяє надавати своєчасну кваліфіковану допомогу породіллям та їхнім новонародженим з інших медичних спеціальностей. Наявне високоякісне обстеження (МРТ, УЗД, КТ, лабораторні дослідження), надається планова та невідкладна допомога вагітним, породіллям з використанням сучасних технологій.

У відділенні є всі умови для проведення фізіологічних пологів, для вагітних з різними патологіями наявні просторні, з необхідним обладнанням для породіль та новонароджених пологові зали. Допомога в пологах надається з використанням сучасних технологій: партнерські пологи, мінімальне використання медикаментів під час пологів, немедикаментозні методи знеболення. З цією метою пологовий блок обладнаний акушерськими стільцями, м`ячами, м`якими ковриками та ваннами.

Запорукою успішних пологів являється психологічний комфорт та спокій породіллі, в якому допомагають близькі та рідні люди. Ми успішно практикуємо «партнерські пологи».

Також значна увага приділяється технологіям, які забезпечують безпечне перебування новонародженого. Тепловий захист новонародженого починається ще до народження – дотримується температурний режим у пологовому залі. Грудне годування починається одразу після народження дитини, коли з`являються ознаки готовності. Як правильно це робити породіллю навчає акушерка та лікар-неонатолог.

Суворо дотримується принцип сумісного перебування матері та дитини. У відділенні проводяться заходи програми «Підтримка грудного вигодовування дітей в Україні» та «Здоров я матері та дитини».

Недоношені новонароджені потребують постійного нагляду лікарів, вони виходжуються в сучасних кюветах у блоці інтенсивної терапії відділення новонароджених.

Палати оснащенні усім необхідним, щоб створити умови для комфортного перебування матері та дитини.

Виписка проходить у « кімнаті виписки», де можуть бути присутніми усі родичі та близькі. Бажаючі можуть замовити відео зйомку.

«Мы стараемся работать так, чтобы в нашем родильном доме Вы чувствовали себя как дома и возвращались к нам за сыночками, дочками, внуками и внучками!»