Неврологічне відділення поліклініки є структурним підрозділом КНП «Херсонська міська клінічна лікарня імені О.С. Лучанського» і забезпечує надання спеціалізованої амбулаторної медичної допомоги населенню.

З 1985 року до теперішнього часу відділення очолює Осадча Олена Петрівна – лікар невропатолог вищої категорії, головний міський експерт за фахом «Неврологія» Управління охорони здоров’я Херсонської міської ради. Осадча О.П. регулярно організовує та виступає на міських, обласних, міжрегіональних науково-практичних конференціях. Має багато публікацій у періодичних виданнях, виступи на телебаченні. У 2009 році виступала з доповіддю на міжнародному симпозіумі лікарів-невропатологів. У 2005, 2008 роках була переможцем у міському конкурсі «Жінка року». Має численні грамоти МОЗ України, Херсонської обласної ради, міської ради, міського голови, міського управляння охорони здоров’я, лікарні за високий професіоналізм, значний особистий внесок у забезпечення охорони здоров’я населення міста Херсона.

Успішно поєднує лікувальну, консультативну та організаційно-методичну роботу у відділенні та місті Херсоні, як головний експерт за фахом «Неврологія». За її ініціативою організована робота етапної допомоги хворим з гострим інсультом у місті Херсоні. У 2016 році Осадчій О.П. присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

Загальна характеристика відділення

Кабінети відділення розташовані у трьох поліклініках Дніпровського району:

Поліклініка № 1 – кабінети розташовані на ІV поверсі.

Кадровий склад:

Осадча Олена Петрівна – завідуюча відділенням, лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії.

Пенза Ольга Данилівна – лікар-невропатолог першої кваліфікаційної категорії.

Зубцов Віктор Дмитрович – лікар-невропатолог першої кваліфікаційної категорії.

Коваль Олексій Андрійович – лікар-невропатолог першої кваліфікаційної категорії.

Поліклініка № 2 – кабінети розташовані на ІІІ поверсі.

Кадровий склад:

Коваль Олексій Андрійович – лікар-невропатолог першої кваліфікаційної категорії.

Сидоренко Тетяна Сергіївна – лікар-невропатолог першої кваліфікаційної категорії.

Дитяча поліклініка – кабінети розташовані на ІV поверсі.

Кадровий склад:

Живило Лілія Марселівна – лікар-невролог дитячий вищої кваліфікаційної категорії.

Польова Марина Володимирівна – лікар-невролог дитячий першої кваліфікаційної категорії.

Неврологічне відділення поліклініки виконує наступні функції:

  • Кваліфікований огляд, обстеження та надання хворим необхідної медичної допомоги згідно протоколів МОЗ України вторинного амбулаторного рівня.

  • Надання хворим відповідного лікування, направлення до стаціонару, денного стаціонару поліклініки.

  • Надання допомоги хворим вдома, вирішення питань організації “Стаціонар на дому”.

  • Забезпечення консультацій хворих у лікарів іншого фаху при суміжних захворюваннях для постановки діагнозу і подальшого кваліфікованого лікування.

  • Взаємодія з відділенням профілактики, іншими спеціалізованими кабінетами з питань безперервного обліку, нагляду та лікування хворих неврологічного профілю.

  • Вивчення, впровадження та пропаганда сучасних діагностичних та лікувальних технологій.

  • Підготовка та проведення науково-практичних конференцій, семінарів з питань діагностики та лікування захворювань нервової системи та цереброваскулярних захворювань для невропатологів, лікарів інших спеціальностей та середніх медичних працівників, підготовка інформаційних та методичних листів.

  • Підготовка хворих до направлення на вищі рівні медичної допомоги.

Успішній роботі фахівців сприяє оснащення лікарні сучасною апаратурою, що дозволяє проводити ультразвукову доплерографію судин головного мозку (УЗДГ), комп’ютерну томографію головного і спинного мозку (КТ), магнітно-резонансну томографію (МРТ) та інше.