Входить до складу поліклініки № 1.
Працює з 08.00 до 16.00 години, в суботу з 08.00 до 13.00 години.

Реєстрація та видача направлень на проходження медичного огляду

щоденно (крім суботи та неділі) з 8.00 до 14.00.


У профвідділі проводяться попередні та періодичні медогляди для:

  • влаштування на роботу;

  • вступу на навчання;

  • водіння транспортних засобів та маломірних суден;

  • носіння зброї;

  • декретованому контингенту;

  • робітникам підприємств та організацій, що працюють із шкідливими умовами праці;

Удосконалення організації профілактичних оглядів, впровадження комп’ютерної системи профілактичних оглядів, а також зосередження в одному місці необхідних спеціалістів та діагностичних кабінетів, впорядкування обліку та контролю дозволяє значно підвищити ефективність профілактичних оглядів осіб, які підлягають обов’язковим обстеженням.

У штаті відділення працюють спеціалісти: лор, окуліст, невропатолог, терапевт, хірург, дерматовенеролог, стоматолог, акушер-гінеколог.

Проводяться: лабораторні, цитологічні, функціональні обстеження, а також додаткові консультації лікарів — спеціалістів, в т.ч. онколога, кардіолога, гастроентеролога, пульмонолога, мамолога та інші.

Є сучасний цифровий флюорограф, апарат “Aloka 3500” для обстеження молочних залоз, сучасні ультразвукові сканери для обстеження органів черевної порожнини, щитовидної залози, серця та судин, дослідження органів малого тазу, ехокардіоскопія, нейросонографія, дослідження слинних залоз, дослідження лімфатичних вузлів, дослідження стану чоловічих статевих залоз та ін..

Мета нашого підрозділу — не тільки вирішити питання придатності до роботи в даній професії, але й забезпечити повне комплексне обстеження для раннього виявлення захворювань та своєчасного лікування осіб, у яких виявлені відхилення у стані здоров’я.

Контактні телефони:
354489 — завідуюча віддаленням — Дундич Тетяна Іванівна;
старша медична сестра — Тимошевська Світлана Павлівна.
354491, 318-456, 318-354 -реєстратура профоглядів.