Гінекологічне відділення на 35 ліжок розташоване на п’ятому поверсі стаціонарного корпусу, є структурною одиницею багатопрофільного медичного закладу, що надає можливість лікуватися і отримувати невідкладну, оперативну допомогу хворим з важкою супутньою патологією.

У відділенні виконується повний спектр консультативних, діагностичних, лікувальних та реабілітаційних послуг жінкам будь-якого віку, наявні 12 палат, операційний блок, мала операційна, перев’язувальний кабінет, маніпуляційний кабінет, оглядовий кабінет з кольпоскопом та апаратом ультразвукової діагностики.

Роботою колективу керує завідуюча відділенням, лікар акушер-гінеколог вищої категорії Голунова Тетяна Володимирівна.

Лікарі відділення це колектив професіоналів високого рівня, які весь час знайомляться з усіма новинками зі світу медицини, є учасниками багатьох конференцій, з’їздів і майстер- класів.

Чернова Анна Вікторівна – кандидат медичних наук, лікар вищої категоріі;

Могила Олена Володимирівна – лікар вищої категорії;

Кулешова Наталія Іванівна – лікар першої категорії;

Єсипенко Марина Олексіївна – лікар другої категорії;

Євдокимова Юлія Володимирівна – лікар другої категорії;

Семілетова Олена Вікторівна – лікар спеціаліст.

Персонал відділення, який має великий досвід клінічної роботи, надає лікувальну допомогу пацієнткам при таких захворюваннях:

 • Безпліддя;

 • Запальні захворювання жіночих статевих органів;

 • Доброякісні пухлини матки;

 • Кісти і захворювання яєчників;

 • Позаматкова вагітність;

 • Ендометріоз;

 • Опущення матки і стінок піхви;

 • Маткова кровотеча;

 • Порушення менструальної функції;

 • Клімактеричний синдром;

 • Захворювання шийки матки і багато інших.

Крім того, лікарі відділення здійснюють підбір замісної гормонотерапії, введення та видалення внутрішньоматкової спіралі (ВМС), медичні аборти під в/в знеболенням, хірургічну стерилізацію. Відділення гінекології відрізняється високим стандартом лікування. Подібний підхід здійснюється завдяки особливим особистісним характеристикам та професіоналізму всіх співробітників відділення.

Крім сучасних методів медикаментозного лікування, при лікуванні хірургічних гінекологічних захворювань застосовуються як традиційні, так і малоінвазивні втручання, згідно сучасних світових стандартів..

Виконуються   операції будь-якого рівня складності:

— гістеректомія (видалення матки);

— міомектомія (видалення міоматозних вузлів зі збереженням матки);

— лапароскопічні операції при безплідді, спаєчному процесі, кістах яєчників, позаматкової вагітності;

— гістероскопія і гістерорезектоскопія (видалення електропетлею великих поліпів і міоматозних вузлів, розташованих в порожнині матки);

операції з вагінальним доступом (черезпіхвова екстирпація матки та реконструктивні пластичні операції при випадінні матки, опущеннях стінок піхви та аномаліях розвитку статевих органів);

— діагностичне вишкрібання,;

— штучні переривання вагітності в ранніх термінах шляхом електричної вакуум аспірації;

— оперативні втручання з приводу кист зовнішніх статевих органів;

виконуються оперативні втручання при доброякісних захворюваннях шийки матки (конизация шийки матки та ін.).

Також впроваджені органозберігаючі операції:

 • Консервативна міомектомія (видалення фіброматозних вузлів зі збереженням матки, що важливо для жінок репродуктивного віку з можливістю послідуючої вагітності )

 • Сальпінголізіс (відновлення прохідності маткових труб)

 • Консервативні кістектомії, зі збереженням тканин яєчника

У відділенні проводяться штучні переривання вагітності на ранніх термінах, як консервативним шляхом так і шляхом електричної вакуум аспірації.

Відділення укомплектовано апаратом для УЗ-діагностики.

Наявна ендоскопічна система для лапароскопії, гістероскопії та гістерорезектоскоп Richard Wolf GmbH (Німеччина). Компанія Richard Wolf GmbH (Німеччина) — один зі світових лідерів з виробництва ендоскопів, інструментарію для ендоскопічної мікрохірургії всіх напрямів та апаратної частини, що отримав всесвітній авторитет та міжнародне визнання.

Контактні телефони (0552) 318-298

(0552) 318-389

Довідка

Лапароскопія –  малоінвазивна, без пошарового розрізу передньої черевної стінки, операція, що проводиться за допомогою спеціального оптичного (ендоскопічного) обладнання. Впровадження її у практику суттєво розширило можливості лікарів хірургічного, урологічного та гінекологічного профілю. Реабілітація після лапароскопії, порівняно з традиційним лапаротомним доступом, протікає значно легше і швидше. В гінекології лапароскопія отримала особливо важливе значення – вона використовується як для діагностики багатьох патологічних станів, так і для хірургічного лікування. За статистичними даними, приблизно 95% усіх операцій може виконуватися лапароскопічно.

Гістероскопія – це ендоскопічний метод обстеження порожнини матки з допомогою оптичного обладнання, введеного в порожнину матки через цервікальний канал, з метою визначення внутрішньо-маткової патології. Гістероскопія може бути як самостійною операцією, так і застосовуватися перед  лапароскопічною і лапаротомними операціями.