Терапевтичні відділення є основними структурними підрозділами поліклінік.

Лікарі-терапевти проводять комплекс лікувально-профілактичних заходів для раннього виявлення гострих і хронічних захворювань, рекомендують профілактичне лікування при виявленні факторів ризику, здійснюють диспансерне спостереження та оздоровлення населення своєї ділянки.

Медичні працівники терапевтичних відділень використовують сучасні високотехнологічні та інформативні методи діагностики та лікування у відповідності зі стандартами, а також використовують свій досвід і знання для збереження здоров’я у ветеранів-учасників Великої Вітчизняної війни та бойових дій, у людей похилого віку, Чорнобильців, працівників сільського господарства.

Керують відділеннями терапевтичного профілю лікарі вищої категорії Доборовольська Л.М., Петренко В.В., Єрохін О.Ф.

Старші медсестри — Ковальчук Л.П. Стрельнікова Л.П., Міщенко С.О., Лахновская Л.І.- медсестра вищої категорії, бакалавр сестринської справи.

Лікарі-терапевти та сімейні лікарі працюють з пацієнтами, які заключили з ними декларації на обслуговування. На прийомі можна виміряти рівень цукру в крові, артеріальний тиск, пройти тест на ВІЛ-інфекцію, гепатити, отримати лікування гострих та хронічних захворювань, консультацію по профілактиці факторів ризику, направлення до вузьких спеціалістів, зробити електрокардіограму та флюорографію. Всі хронічні хворі підлягають диспансерному спостереженню та можуть одержати оздоровлення у стаціонарі. Пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом та хронічним захворюванням легеневої системи забезпечуються пільговими електронними рецептами на необхідні ліки по програмі «Доступні ліки».

Медичні працівники терапевтичних відділень використовують сучасні методи діагностики та лікування у відповідності зі стандартами якості.

Позачергою обслуговуються ліквідатори ЧАЕС, інваліди та учасники бойових дій, люди похилого віку та діти.