Виконуючий обов’язки завідувача відділення — лікар-ординатор Сафонов Анатолій Андрійович.

Старша медсестра — Сіротіна Надія Миколаївна

З 01.01.14 р. (після скасування ліжок гастроентерологічного профілю у КНП «ХМКЛ ім.. Тропіних») з метою збереження доступності надання спеціалізованої допомоги мешканцям Комсомольського району, ліжка у відділенні перепрофільовані на 20 гастроентерологічних та 10 терапевтичних. Таким чином, хворі на гастропатологію з Комсомольського району мають змогу, без перешкод, отримувати кваліфіковану допомогу у КНП «ХМКЛ ім. О.С. Лучанського» .

У відділенні проводиться організаційно-методична робота, продовжуються традиції з виховання колективу, вдосконалення роботи, впровадження сучасних методів діагностики і лікування хворих, всі медичні працівники у визначений термін проходять курси підвищення кваліфікації та отримають підтвердження певних кваліфікаційних категорій. Атестаційний рівень фахівців відділення найвищий серед усіх відділень міста за даним профілем.

Колектив відділення вражає своєю стабільністю: гастроентеролог вищої категорії Чередникова Наталля Степанівна працює з 1982 року, лікар — ординатор Сафонов Анатолій Андрійович працює у відділенні з 1985 року,  Акопян Ельміра Карапетівна з 2018 року.

У відділенні працює дружній колектив медичних сестер, вони також беруть участь у лікувальному процесі та створені сприятливого морально-психологічного клімату під керівництвом старшої медсестри Сіротіної Н.М.

У відділенні зберігаються традиції базового обстеження хворих ( дуоденальне зондування, вимір шлункової секреції ) та застосовуються сучасні методи діагностики та лікування — колоноскопія, фіброгастродуоденоскопія, сігмоскопія, УЗД ОЧП, рентгенобстеження, кишкове зрошення .

З 2013 року ректороманоскопії проводяться сучасним апаратом фірми «Карл Шторц».

Тел. пост – 318-344