Про лікарню

На сьогодні КНП “Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського” – багатопрофільна лікувально-профілактична установа вищого рівня акредитації, ліцензована на провадження медичної практики за 63 лікарськими спеціальностями, що надає медичну допомогу населенню Дніпровського району м. Херсона загальною чисельністю 92,9 тис. жителів та екстрену і невідкладну допомогу мешканцям усього міста, виконуючи функції лікарні швидкої допомоги. Медичною допомогою на засадах сімейної медицини забезпечено 37,2 тис. жителів району (40%).

Протягом року на стаціонарному лікуванні перебуває 18 – 19 тисяч хворих, із них кожний третій хворий – мешканець інших районів міста. Щороку виконується до 6 тисяч операцій, здійснюється близько 1 мільйона відвідувань до поліклінік, де проводиться прийом з 48 спеціальностей, функціонують 80 спеціалізованих ліжок денного стаціонару, у т.ч. — 30 дитячих.

Лікарня має міжнародний статус ЮНІСЕФ – «Лікарня, доброзичлива до дитини», Дитяча поліклініка має статус “Клініка дружня до дітей” та “Клініка дружня до молоді”.

У складі відділення відновлювального лікування поліклініки з 2006 року працює міський «Центр реабілітації онкохворих дітей» для надання медичної, психологічної та педагогічної реабілітації онкохворим дітей усіх районів міста.

Останні новини