![](https://luchanskogo.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/62bc328a9e5b1__podyaka.jpg)
Подяка народному депутату за гуманітарну допомогу!
Головною цінністю є життя людини. В умовах воєнних дій, що продовжуються, наші медики мужньо та самовіддано рятують життя усіх, хто цього потребує. Лікарня працює в режимі 24/7, без вихідних і забезпечує населення міста та прилеглих територій невідкладною медичною допомогою. Небайдужі до проблем благодійні фонди, громадські організації, державні структури допомагають лікарні з початку війни. Одну з […]